Grupa kapitałowa

Grupa Kapitałowa ERA jest jednym z największych podmiotów gospodarczych na Śląsku działającym na rynku usług ochrony mienia i utrzymania czystości.

 

W jej skład, poza wiodącą ERA Spółka z o. o., wchodzą spółki zależne: ERA + oraz NOVIA. Obecną pozycję rynkową Grupy zbudowaliśmy obsługując przez ponad 60 lat wymagających klientów instytucjonalnych i indywidualnych a wysoki poziom świadczonych usług jest konsekwencją doświadczeń zdobytych dzięki współpracy z najlepszymi.
Gwarancją udanej współpracy jest długa lista referencyjna wieloletnich kontrahentów, szereg certyfikatów, prestiżowych nagród i wyróżnień, zdobytych zarówno w konkursach ogólnopolskich, jaki i przyznawanych za zasługi dla rozwoju województwa śląskiego.


Zadaniem Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej ERA, jest zapewnienie kontrahentom poczucia bezpieczeństwa i komfortu pracy, tak aby cały swój potencjał mogli skoncentrować na realizacji własnych strategicznych celów.
W tym celu zatrudniamy prawie 4 tysiące wykwalifikowanych pracowników, dbając o ich dalszy rozwój zawodowy, realizowany poprzez sukcesywne szkolenia, w celu dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji i przez to jakości pracy na obiektach zleceniodawców.
Konsekwentny rozwój spółek wchodzących w skład Grupy, pozwolił nam rozszerzyć ofertę specjalistycznych usług, dzięki czemu jesteśmy w stanie przejąć odpowiedzialność za obsługę firm w coraz większym zakresie.


Grupa Kapitałowa ERA to zarazem tradycja, ale przede wszystkim orientacja na dynamiczny rozwój i podążanie za rosnącymi wymaganiami klientów. Nieustannie wzbogacane i modernizowane zaplecze techniczne pozwala nam profesjonalnie realizować nawet bardzo ambitne i skomplikowane zadania zarówno na terenie województwa śląskiego jak i w pozostałej części Polski, a dzięki możliwościom inwestycyjnym, duże i wymagające szybkiej reakcji kontrakty nie stanowią dla nas trudności.